Leiding Teamleider 

kevin (2).jpg

 Kevin Lammers                                                                                                           

 Leiding   

sjoerd (2).jpg

 Sjoerd Selten 

 Leiding

koen (2).jpg

 Koen van de Berg 

 Leiding 

kim (2).jpg

 Kim van der Heiden. 

 Leiding

christel (2).jpg 

Christel Vriens Hoi ik heet Christel. Ik ben vanaf het oprichten van de scouts leiding. Eerst teamleider. Het stokje heb ik nu overgedragen aan de jongere generatie. Met veel plezier werk ik samen met de andere leiding. Een team waar respect en gelijkwaardigheid hoog in het vaandel staat. Ons motto is samen de scouts leuke herinneringen creëren. Zodat we tijdens het kampvuur altijd verhalen hebben wat we zoal meegemaakt hebben.

Leiding    

paula

 Paula Sengers

 

 

 

Leiding    

jamie 3

 Jamie Meekelenkamp

 

·