Visie Scouting Langenboom

“Wij willen een springlevend Scouting Langenboom zijn. Wij bieden een uitdagend spelaanbod, waardoor de jeugdleden zich met plezier kunnen ontwikkelen in de frisse buitenlucht. Dat doen we met respect en waardering voor elkaar, maar ook voor de wereld om ons heen. Er heerst een goede sfeer en daarom voelen mensen zich bij ons thuis.”

Wat is het groepsbestuur?

Het groepsbestuur is het besturend orgaan van de groep en draagt er zorg voor dat alles binnen de vereniging zo soepel mogelijk verloopt. Het groepsbestuur vertegenwoordigt de groep naar buiten, zoals naar de regio, maar bijvoorbeeld ook naar de pers. Over het algemeen worden de besluiten binnen de groep genomen door het groepsbestuur en de groepsraad (voor een groot deel de leiding van de groep). Het groepsbestuur ziet er op toe dat de genomen besluiten ook worden uitgevoerd. Het groepsbestuur en dus de groepsbestuursleden worden in functie gekozen door de groepsraad.  

Neem contact op met het bestuur.  

 Voorzitter / groepsbegeleider

christel (2).jpg

Christel van Der Heiden-Vriens  

 Secretaris     

kim 2

Kim van der Heiden   

 Penningmeester

Vacature selectie transparant 100x100

 Erwin Beckers

 Bestuurslid 

edward (2).jpg

Edward van den Heuvel  

 Bestuurslid / ledenadministratie

 Vacature selectie transparant 100x100

 

 Blokhut- materiaal beheerder vacature

Vacature selectie transparant 100x100

 

 Groepsbegeleider vacature

Vacature_selectie_transparant_100x100.png