.

RSW Weekend

Elke regio organiseert een weekend voor Scouts. Er vinden dan verschillende onderdelen plaats die beoordeeld worden. De beste patrouilles van dit weekend gaan door naar de landelijke wedstrijden.

2017 RSW 1

Op zaterdagochtend vertrekken wij naar de lokatie. Samen met een paar honderd scouts gaan we dan een te gek weekend beleven. In de ochtend worden de tenten opgezet. Dit wordt beoordeeld door een jury. Omdat er ook met een thema gewerkt wordt krijg je ook punten voor de aankleding.  's Middags zijn er allerlei spellen. De organisatie verstrekt voor alle scouts hetzelfde eten. Dit moeten ze zelf bereiden. Na een te gekke avond is er op de zondag een lekker ontbijt. Daarna vindt een hike plaats met verschillende opdrachten. Het thema team gaat tijdens de RSW helemaal uit hun bol. Kosten nog moeite word gespaard om tussen door een wervelende show te geven. Onze groep heeft het streven om het leuk met elkaar te hebben. Wij gaan vooral voor een gezellig en leerzaam weekend.   

2017 RSW 17

Filmpje RSW 2017: