De Tweesprong ligt tegen een woonwijk aan. De achterzijde van de tuinen grenzen aan het speelterrein, 

Langenboomse bossen: Op steenworp afstand van de blokhut sta je midden in het bos. Unieke plekken voor de jeugd om te spelen in de natuur. Er ligt een oude kogelberg met daarachter een vennetje. Ook zijn er greppels om leuke touwbanen te maken en bomen geschikt om te tokkelen. Langenboom ligt op fietsafstand van Mill, Grave ,Zeeland en Uden. In de nabije omgeving zijn diverse supermarkten.

De Kuilen:  is een natuur- en recreatiegebied gelegen tussen Mill en Langenboom. Het kent vele mogelijkheden zoals zwemmen in de recreatieplas, zonnen op de ligweiden en spelen op het strand. Ook zijn rondom de Kuilen wandel- en fietspaden  aangelegd. Parkeren en de toegang zijn gratis. In Volkel ligt het attractie park Hemelrijk.

Faciliteiten in Langenboom.

groepsaccomodatie De Lummel         café friture D'n Bens                     Bakkerij Verkerk                      De Hinde activiteiten park

Groepsaccommodatie-De-Lummel.jpglogo-dn-bens.gifbakkerij-verkerk.pngde hinde.jpg